Jdi na obsah Jdi na menu
 


The Pussycat Dolls

16. 8. 2007

The Pussycat Dolls, soustředěné kolem frontwomanky Nicole Scherzinger, berou v posledních měsících bezmála útokem popové žebříčky megahitem Don't Cha, se kterým vypomohl Busta Rhymes. Hiphopové posily nepřeslechnete ani mezi možnými singlovými "zálohami", kde dívčí kvinteto posílili will.i.am z Black Eyed Peas (Beep) a Timbaland (Wait A Minute). Základ debutu PCD tvoří rhythm'n'blues, ale v pestré dramaturgii alba mají místo i soulová balada (Stickwitu), jazzový standard (Right Now) či disco (Hot Stuff, jinak letitá zápůjčka z repertoáru Donny Summer). The Pussycat Dolls funkují i swingují celkem sympaticky, takže brzy možná dorostou do nástupkyň formací S(isters)W(ith)V(oices) nebo En Vogue.
Zlatý hřeb: Wait A Minute
Zní to jako: dívčí r&b ve stopách En Vogue

Mluví se o nich jako o jednom z největších evropských hitů současnosti. The Pussycat Dolls! A jsou to tedy tanečnice nebo zpěvačky?


Podle jejich vystoupení zřejmě obojí. Šestice pohledných holek navíc v současnosti má v rádiovém éteru "nasazený" jeden z největších evropských hitů současnosti, písničku se jménem Don´t cha. Už se dokonce usadila v Top 20 na českých rádiích a Top 10 na slovenských rádiích. Nový objev tohoto roku, americká dívčí skupina Pussycat Dolls s jejich hitem Don´t Cha vlastně okupuje první příčky hitparád po celém světě už od léta. S malým zpožděním ale dorazil i k nám a buďte si jistí, že o Pussycat Dolls budete teď slýchat všude.


The Pussycat Dolls je původně taneční soubor, který třeba už vystupoval v klipu zpěvačky Pink jménem Trouble… No a k těmto pěti tanečnicím prostě přidali zpěvačku Nicole Scherzinger, aby to dostalo "šmrnc" a dívčí superkapela byla na světě. Novinková debutová deska s názvem Pcd se nese v rytmu populárního stylu r´n´b a popíku. Zajímavá záležitost.